Uniroyal
AllSeasonsExpert 2

Gdy pora roku nie ma znaczenia.

Technologii Skóry Rekina

Nowy wzór bieżnika i Technologia Skóry Rekina zapewniają doskonałe prowadzenie na mokrej nawierzchni i zmniejszają ryzyko aquaplaningu. Doświadcz idealnych warunków jazdy nawet w niezbyt idealnych warunkach pogodowych!

Bezpieczna jazda przez cały rok

Ciesz się świetnymi właściwościami jezdnymi i doskonałym zachowaniem na każdej nawierzchni. Dzięki wyjątkowej geometrii bieżnika i technologii skóry rekina ułatwiającej odprowadzanie wody, opony wielosezonowe Uniroyal AllSeasonExpert 2 to pewny wybór na każdą porę roku.

Lepsze prowadzenie na suchej nawierzchni

Poprawiona konstrukcja najnowszej opony Uniroyal AllSeasonExpert 2 zapewnia jeszcze lepsze zachowanie na suchej nawierzchni. Sztywne centralne żebro i szerokie bloki barkowe bieżnika przekładają się na większą stabilność podczas pokonywania zakrętów.

Niskie koszty eksploatacji

Opony wielosezonowe oferują oszczędności na każdym kroku. Od niższej ceny zakupu w porównaniu z dwoma kompletami opon letnich i zimowych, przez mniejsze koszty składowania i brak sezonowych wymian. Unikalna konstrukcja Uniroyal AllSeasonExpert 2 dodatkowo pozwala cieszyć się wolniejszym zużywaniem bieżnika i dłuższą eksploatacją opony.

Czy powinienem wybrać opony wielosezonowe?

Opony wielosezonowe to doskonałe rozwiązanie dla kierowców, którzy:

  • poruszają się głównie po mieście
  • mają niskie przebiegi roczne
  • używają auta nieregularnie
  • nie muszą pokonywać trudnego, stromego terenu
  • żyją w umiarkowanym klimacie, w którym zimy bywają łagodne
  • zależy im na dobrym stosunku ceny do jakości

Opony wielosezonowe przystosowane do użycia w warunkach zimowych są oznaczone symbolami:

M+S (Mud + Snow)
zastosowanie na błocie i śniegu

3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake)
trzy szczyty i płatek śniegu oznaczają, że opona przeszła rygorystyczne niezależne testy i nadaje się do jazdy w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych

Aquaplaning

Szerokie rowki w połączeniu z Technologią Skóry Rekina efektywniej odprowadzają wodę spod opony i chronią przed aquaplaningiem.

Sucha nawierzchnia

Usztywniona oś oraz barki opony przekładają się na bardziej stabilne prowadzenie podczas gwałtownych manewrów.

Śnieg

Specjalna geometria bloków bieżnika i wielofunkcyjna konstrukcja lameli pozwalają na lepszą kompresję śniegu i zapewniają krótszą drogę hamowania.

Gdzie kupić?

Masz jeszcze jakieś pytania? Napisz!